Rebelde TurkeyFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde TurkeyFan

ReBeLDe Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizi Tanıtımı

4 posters
YazarMesaj
LiLy
Admin
Admin
LiLy

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 8:05 pm

Özel bir okulda(Elite Way School) gençlerin başından geçen olayları anlatan bir gençlik dizisi.

Zaten RBD grubu da bu dizinin içinde dizi icabı kuruldu. Ama dizi bitince de devam etti.

Dizi bizim ülkemizde Kanal D^de yayınlanmaya başlandı. Asi Yıllar olarak. Ama sadece 20. bölüme kadar. Belki rastlamış olanınız vardır.

Kanal D latin versiyonunu yayınladı. Bu dizinin farklı oyuncularla aynı senaryonun çekilmişleri var. Bence en güzeli bu versiyonu.

Dizinin başrol oyuncuları;

Roberta(Dulce Maria): Oldukça asi bir kızdır. Annesi çok ünlü bir şarkıcı. Her zaman annesinin gölgesinde kaldığını düşünür. Annesi ve babası ayrıdır.

Diego(Christopher Uckermann): Bir politikacının oğludur ve küçüklüğünder beri çok şımartılmıştır. İstediği her şeye sahip olmaya alışıktır. İlk günden Roberta^yla ters düşerler ve düşman olurlar. Ama sonra birbirlerine aşık olacaklardır.

Mia(Anahi): Yanlış hatırlamıyorsam babası iş adamıydı. O da küçüklüğünden beri şımartılmıştır. Annesi o küçükken ölmüştür. Bizim tiki diyeceğimiz cinstendir ama daha sonra düzelecektir.

Miguel(Alfonso Herrera):Okula burslu girmiştir. Bu okulda okumak istemesinin asıl nedeni Mia^nın babasıdır. Mia^nın babasının kendi babasının ölümüne neden olduğunu düşünmektedir. Bu doğru mu bilmiyorum çünkü Kanal D o bölümlere kadar vermedi. Bu yüzden burs sınavına girer ve kazanır. Mia^ya yaklaşarak babasına ulaşmak ve intikam almak istiyordur. Ama sonra Mia^ya aşık olacaktır.

Lupita(Maite Perroni): O da okula burslu olarak girmiştir ve Miguel^le arkadaştır. KEndi halinde, sakin, iyi bir kızdır.

Geovanni(Christian Chavez): Babasının kasaplar zinciri olan zengin, şımarık bir çocuktur. Sonradan zengin oldukları için biraz şeydir. Anladınız siz onu. Sürekli kızlara sulanır.

Bunların dışında Mia nın en iyi arkadaşı var; Celine. Çok kiloludur ve Mia^nın yanında çok ezik kaldığını düşünür. Ama Miguel Mia^ya yaklaşmak için onunla çıkmaya başalar. Mia zaten Miguel^i ilk gördüğü andan beri seviyordur ama Celine^nin de onu sevdiğini duyunca Miguel^den vaz geçer ya da vaz geçmeye çalışır.

Diego^nun sevgilisi var birde.; Vico. Mia^nın iyi arkadaşlarından biri. O da okulda burslu ama hiç burslu gibi görünmüyor.

Thomas. Diego^nun en yakın arkadaşı. Sonraki bölümlerde Vico^yu sevdiğini öğreniyoruz.

Okul müdürünün kızı. Adını hatırlamıyorum. Bu okulda okumak istemiyor çünkü babası yüzünden potansiyel ispiyoncu olarak görülüyor.

Daha bir sürü karakter var ama olay daha çok bunlar arasında =)
bill_th_gülben
Moderator
Moderator
bill_th_gülben

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 9:12 pm

Paylaşım için sağol canımm Dizi Tanıtımı 94905
http://www.tokiohotelfancyprus.4umer.com
LiLy
Admin
Admin
LiLy

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 9:21 pm

Önemli değil =)
Lynn
Admin
Admin
Lynn

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyPaz Nis. 27, 2008 7:43 pm

Oooo...Ponchoooo.. Dizi Tanıtımı 581530 Dizi Tanıtımı 581530 Dizi Tanıtımı 581530

Ben de konuk oyuncu olsaydım keşke.Mia'nın babasını berbaer öldürürdük Poncho^mla.. Dizi Tanıtımı 581530 Twisted Evil
http://rbdfantr.benimforum.org
LiLy
Admin
Admin
LiLy

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyPaz Nis. 27, 2008 8:19 pm

Cani insan seni =)
Sardın iyice Poncho^ya x)
Lynn
Admin
Admin
Lynn

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyPaz Nis. 27, 2008 9:54 pm

Caniyim. Twisted Evil

Oooo...Kim sarmaz ki buna. Dizi Tanıtımı 581530 Dizi Tanıtımı 581530
http://rbdfantr.benimforum.org
ondly
Moderator
Moderator
ondly

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyPaz Nis. 27, 2008 10:28 pm

ben izlemiştim robertanın annesi modeldi hatta bir bölümde beraber fotoğraf çekimine gitmişlerdi roberta açık saçık giyinmişti annesi olaya el attı falan :D o saatlerde yapcak işim olmadığı için izlerdim bir aralar sarmıştı ama sonradan çoğu bölümü kaçırınca izlemedim ilk bölümdede mia okulda bir dans gösterisi yapıyordu affraid devamı +13 youtube da videosu vardır heralde :D neyse paylaşım için sağol canım
LiLy
Admin
Admin
LiLy

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptyPtsi Nis. 28, 2008 8:48 pm

Evet ama annesi şarkıcı bir dergi için Roberta^yla beraber fotoğraf çekimine katılıyorlardı.
Mia^da babası gösterisini izlemeye gelmedi diye müziği değiştirip striptiz gibi bir şey yapıyordu =)
Youtube^da bir sürü videosu var ben oradan izliyorum genelde ama İspanyolca =)
Önemli değil =)
ondly
Moderator
Moderator
ondly

Dizi Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Tanıtımı   Dizi Tanıtımı EmptySalı Nis. 29, 2008 7:16 pm

evet zaten bir tek ilk bölümünü hatırlıyorum :D
LiLy
Admin
Admin
LiLy